Wsparcie dla Jednostek Oświaty

Szkoła 2.0

Wspieramy szkolnictwo

Naszymi pierwszymi klientami były jednostki oświaty. Przez wiele lat poznawaliśmy specyfikę ich pracy, prowadziliśmy konsultacje z nauczycielami oraz dyrektorami, co pozwoliło nam dostosować usługi do ich potrzeb.
Zapewniamy spokój Dyrektorom jednostek występując jako administrator lub techniczny reprezentant szkoły. Wiemy, jak wiele odpowiedzialności i decyzji codziennie spoczywa na dyrektorach, dlatego dostarczamy gotowe rozwiązania i samodzielnie wspieramy nauczycieli, tak aby dyrekcja nie musiała przejmować się zagadnieniami technicznymi.
Nauczyciele z chęcią korzystają z nowoczesnych, dydaktycznych rozwiązań technologicznych, jednak jednorazowe szkolenia producentów i dostawców usług lub poradniki dostępne w sieci są bardzo często niewystarczające.
Grono pedagogiczne chętnie korzysta z naszych usług wsparcia, a nasi pracownicy pozostają w stałym kontakcie z każdym nauczycielem, który ma pytania i problemy, jak również osobiście zjawiają się w szkole, jeśli jest taka potrzeba.

 

Wsparcie dla Dyrekcji

Wsparcie Nauczycieli

Usługi Microsoft 365

Techniczny Reprezentant Szkoły

Szkoła Przyszłości

Jako partner Microsoft, już w roku 2016 wprowadziliśmy darmowy system Microsoft 365 dla jednostek oświatowych.
Pozwoliło to na przedstawienie nauczycielom nowego kierunku rozwoju oprogramowania Office oraz przekazywanie dostępu do pakietu dla uczęszczających uczniów,
Gdy szkolnictwo stanęło przed zadaniem nauczania zdalnego, prowadzone przez nas jednostki były w pełni do tego przygotowane, wszyscy użytkownicy byli zarejestrowani w systemie a każdy z nauczycieli otrzymał szkolenie i wsparcie przy wdrożeniu nauczania zdalnego za pomocą Microsoft Teams.

Kontakt

(+48) 662-354-504

Bielsko-Biała, ul. Powstańców Śląskich 6/203

Od poniedziałku do piątku: 8:00 – 16:00

Śledź nas

Na mediach społecznościowych