Wsparcie dla Kancelarii Prawnych

Dbamy o bepzpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo dokumentów

Consulting

Na codzień jesteśmy atakowani ofertami „idealnych” rozwiązań, przez reklamy lub marketerów którzy próbują przekonać nas do swojego produktu, wmawiając że musimy skorzystać z ich rozwiązań.

Wielu naszych klientów to kancelarie prawne, zarówno jednoosobowe jak również te zatrudniające wiele osób. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy jak wspierać kancelarie, rozumiemy ich potrzeby i przedstawiamy najważniejsze rozwiązania które wdrażamy oraz Administrujemy jesli zajdzie taka potrzeba.

Bezpieczeństwo

Zapewniamy pełne cyberbezpieczeństwo systemów firmowych, sieci wewnętrznych, urządzeń pracowników pracujących zdalnie oraz plików do których firma musi mieć stały dostęp. Instalujemy oraz konfigurujemy zabezpieczenia sprzętowe. Na zlecenie klienta przeprowadzamy również szkolenia pracowników – ich wiedza to bezpieczeństwo firmy oraz płynność działania !

Wielu naszych klientów to kancelarie prawne, zarówno jednoosobowe, jak również te zatrudniające wiele osób. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy, jak wspierać kancelarie, rozumiemy ich potrzeby i przedstawiamy najważniejsze rozwiązania, które wdrażamy oraz administrujemy, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Wsparcie IT

Wiemy, jak ważna jest ciągłość w pracy. Zapewniamy pełne wsparcie informatyczne 24/7, dbając o stan techniczny sprzętów – serwis oraz konserwację. Oferujemy administrację najważniejszych systemów oraz całodobowe wsparcie dla pracowników.
Klienci dzielą się na takich, którzy robią kopie zapasowe oraz takich, którzy będą je robić. To stwierdzenie, którego prawdziwości nie warto weryfikować na własnej działalności. Zadbamy o odpowiednie kopie zapasowe twoich plików i systemów! Regularnie testujemy możliwość szybkiego odzysku danych oraz tworzymy politykę Disaster Recovery. Z nami kopia zapasowa nie jest jedynie formalnym zapisem w firmowej dokumentacji.

Consulting

Cyberbezpieczeństwo

Usługi Microsoft 365

Administracja

Microsoft 365

Office jest oprogramowaniem które jest nieodłącznym elementem prowadzenia kancelarii

Czy wiesz jednak jak wiele możliwości dają obecne pakiety Office? występujące teraz pod nazwą Microsoft 365 ?

Jako pratner Microsft wdrażamy dla naszych klientów usługi Microsft 365 oraz zajmuejmy się administracją całego systemu. Przekonaj się jak wiele zmienia i jakie możliwości da kancelarii najnowsze oprogramownie Microsft. Skorzystaj z rozwiązań konfiguracji dostępnych do tej pory jedynie poprzez zakup i utrzymanie drogich serwerów. Przeprowadź migrację firmy do usług chmurowych Microsft. Zwiększ bezpieczeństwo i mobilność pracy !

Kontakt

(+48) 662-354-504

Bielsko-Biała, ul. Powstańców Śląskich 6/203

Od poniedziałku do piątku: 8:00 – 16:00

Śledź nas

Na mediach społecznościowych