Wsparcie dla Przedsięciorców

Zapewniamy spokój

Pełne wsparice dla Przedsiębiorców

Consulting

Na co dzień jesteśmy atakowani ofertami „idealnych” rozwiązań. Reklamy, marketerzy i handlowcy przekonują nas do skorzystania z ich ofert, nie biorąc pod uwagę wielu aspektów technologicznych i potrzeb poszczególnych klientów. W ANS szczegółowo analizujemy z klientem każde z proponowanych rozwiązań, mocne i słabe strony poszczególnych funkcjonalności, tak aby to klient wyposażony w pełną i profesjonalną wiedzę mógł podjąć najlepszą dla siebie decyzję.

Bezpieczeństwo

Doświadczenie zdobyte dzięki współpracy z przedsiębiorcami oraz jednostkami edukacyjnymi, pozwala nam umiejętnie dobrać działania do potrzeb klientów. Znajomość branży IT, ekspercka wiedza, zaufani partnerzy i pozytywne doświadczenia klientów, z którymi współpracujemy od lat, są gwarancją naszej jakości. Wieloletnia współpraca z Microsoft, Dell, HP, Epson i wieloma innymi firmami technologicznymi daje nam nieograniczony potencjał, który możemy wykorzystać dla ciebie i twojej firmy już dziś.

Wsparcie IT

Wiemy, jak ważna jest ciągłość w pracy. Zapewniamy pełne wsparcie informatyczne 24/7, dbając o stan techniczny sprzętów – serwis oraz konserwację. Oferujemy administrację najważniejszych systemów oraz całodobowe wsparcie dla pracowników. 

Klienci dzielą się na takich, którzy robią kopie zapasowe oraz takich, którzy będą je robić. To stwierdzenie, którego prawdziwości nie warto weryfikować na własnej działalności. Zadbamy o odpowiednie kopie zapasowe twoich plików i systemów! Regularnie testujemy możliwość szybkiego odzysku danych oraz tworzymy politykę Disaster Recovery. Z nami kopia zapasowa nie jest jedynie formalnym zapisem w firmowej dokumentacji. 

Consulting

Cyberbezpieczeństwo

Usługi Microsoft 365

Administracja

Microsoft 365

Office jest oprogramowaniem które jest nieodłącznym elementem prowadzenia firmy, używamy go równiez na co dzień w życiu prywatnym.

Czy wiesz jednak jak wiele możliwości dają obecne pakiety Office? występujące teraz pod nazwą Microsoft 365 ?

Jako pratner Microsft wdrażamy dla naszych klientów usługi Microsft 365 oraz zajmuejmy się administracją całego systemu. Przekonaj się jak wiele zmienia i jakie możliwości da twojej firmie najnowsze oprogramownie Microsft. Skorzystaj z rozwiązań konfiguracji dostępnych do tej pory jedynie poprzez zakup i utrzymanie drogich serwerów. Przeprowadź migrację firmy do usług chmurowych Microsft. Zwiększ bezpieczeństwo i mobilność pracy !

Kontakt

(+48) 662-354-504

Bielsko-Biała, ul. Powstańców Śląskich 6/203

Od poniedziałku do piątku: 8:00 – 16:00

Śledź nas

Na mediach społecznościowych