Cyber-bezpieczeństwo Wspracie IT

 

Wsparcie Jednostek Edukacyjnych

Nasze wieloletnie doświadczenie przy współpracy z jednostkami edukacyjnymi, pozwoliło zrozumieć specyfikę ich pracy oraz dostosować nasze rozwiązania do ich możliwości finansowych.

Wsparcie Kancelarii Prawnych

Od wielu lat wspieramy kancelarie prawne. Pomagamy zabezpieczyć obieg dokumentów, a pracownicy mogą skontaktować się z nami o dowolnej porze, tak aby zapewnic maksymalną pomoc

Wsparcie Przedsiębiorstw

Przedsiębiorcy mogą liczyć na nasze pełne wsparcie. Pomagamy przy administarcji systemami Windows, zabezpieczamy serwery oraz stacje końcowe, szkolimy pracowników. Nasi pracownicy pozostają do dyspozycji 24h/7

Cyberbezpieczeństwo oraz wsparcie IT

Zajmujemy się  nadzorem informatycznym, administrowaniem systemów Microsoft, bezpieczeństwem w sieci, zarządzaniem serwerami, serwisem urządzeń, audytami IT. Nasze usługi są dopasowane do potrzeb poszczególnych klientów. Nasza rozbudowana sieć partnerska pozwala nam przedstawić wiele możliwych rozwiązań.

Consulting

Doświadczenie zdobyte dzięki współpracy z przedsiębiorcami oraz jednostkami edukacyjnymi pozwala nam umiejętnie dobrać działania do potrzeb klientów. Realizując powierzone nam zadania opieramy się na znajomości rynku oraz wiedzy wspólników z którymi działamy od lat.W naszych działaniach nie jesteśmy sami. Zawsze możemy liczyć na firmy z którymi od lat współpracujemy. Wsparcie Microsoft, Dell, HP, Epson i wielu innych daje nam nieograniczony potencjał, który możemy wykorzystać dla Ciebie i Twojej firmy.

Dla Klienta

Zrozumienie potrzeb klienta

Na codzień jesteśmy atakowani ofertami „idealnych” rozwiązań, przez reklamy lub marketerów którzy próbują przekonać nas do swojego produktu, wmawiając że musimy skorzystać z ich rozwiązań. W ANS podczas spotkań analizujemy problemy i potrzeby klientów, tłumaczymy wiele rozwiązań przedstawiając ich dobre i złe storny, to klient z pełną świadomością wybiera rozwiązanie

Poznajmy potrzeby naszych klientów

Dostarczamy i wdrażamy gotowe rozwiązania

Szkolimy pracowników

Microsoft 365

Poznaj nowe możliwości pracy zdalnej

Microsoft 365 to już nie tylko dobrze nam znany Office.

Jest to platforma która pozwala pracować zdalnie z całym zespołem, udostępniając pliki i pracując wspólnie nad nimi w bezpiecznym środowisku usługi OneDrive.

Dodatkowe zabezpieczenia dostępne dla przedsiębiorcy dają możliwości zabezpieczenia urządzeń oraz pracowników jak i konfiguracji urządzeń w ten sam sposób na jaki pozwala serwer jednak bez potrzeb jego zakupu.

Kontakt

(+48) 662-354-504

Bielsko-Biała, ul. Powstańców Śląskich 6/203

Od poniedziałku do piątku: 8:00 – 16:00

Śledź nas

Na mediach społecznościowych