Poznaj możliwości Microsoft 365 !

Microsoft 365 to chmura produktywności zaprojektowana, aby pomóc Ci realizować swoją pasję i prowadzić firmę. To znacznie więcej niż tylko aplikacje takie jak Word, Excel, PowerPoint, Microsoft 365 łączy najlepsze w swojej klasie aplikacje biurowe z zaawansowanymi usługami w chmurze, zarządzaniem urządzeniami i zaawansowanymi zabezpieczeniami w jednym połączonym środowisku !

Azure Active Directory

Usługa Azure Active Directory (Azure AD) to chmurowa usługa do zarządzania tożsamościami i dostępem. Ta usługa pomaga pracownikom uzyskiwać dostęp do zasobów zewnętrznych, takich jak Microsoft 365, Azure Portal i tysiące innych aplikacji SaaS. Azure Active Directory również ułatwia im dostęp do zasobów wewnętrznych, takich jak aplikacje w firmowej sieci intranetowej, wraz z aplikacjami w chmurze opracowanymi dla własnej organizacji.

Usługa to znana do tej pory usługa Active Directory, która jest dostępna na fizycznych serwerach które są zamontowane w przedsiębiorstwach. Upraszczając – obecnie przedsiębiorca może ograniczyć koszty zakupu fizycznego serwera i całej potrzebnej infrastruktury

 

Intune

Microsoft Intune to usługa która skupia się na zarządzaniu urządzeniami przenośnymi i zarządzaniu aplikacjami mobilnymi. Firma może kontrolować sposób, w jaki używane są urządzenia organizacji, w tym telefony komórkowe, tablety i komputery przenośne. również skonfigurować określone zasady w celu kontrolowania aplikacji. Administrator może na przykład zapobiec wysłaniu wiadomości e-mail do osób spoza organizacji. Usługa Intune umożliwia również osobom w Twojej organizacji korzystanie z osobistych urządzeń w szkole lub pracy.

 Na urządzeniach osobistych usługa Intune pomaga zapewnić ochronę danych organizacji i odizolować dane firmowe od danych osobistych. Usługa Intune integruje się z usługą Azure Active Directory (Azure AD), aby kontrolować, kto ma dostęp i do jakich danych w celu ich ochrony. Intune umożliwia osobom w organizacji wydajną pracę na wszystkich swoich urządzeniach, zachowując ochronę firmowych danych przy użyciu utworzonych zasad.

Aplikacje Office

Pakiet aplikacji Office to programy które wszyscy dobrze znają, stały się one absolutnym wymogiem podczas pracy, od pisania i edytowania tekstów poprzez tworzenie prezentacji aż do pracy z mailami.

Jendak nowe programy zawarte w pakiecie Microsoft 365 oferują stałe aktualizacje oraz udostępnianie dokumentów wśród pracowników.

One Drive

OneDrive to usługa w chmurze firmy Microsoft, która łączy Cię ze wszystkimi plikami. Umożliwia przechowywanie i ochronę plików, udostępnianie ich innym oraz uzyskiwanie do nich dostępu z dowolnego miejsca na wszystkich urządzeniach.

Jednak to nie wszystko. OneDrive to nie tylko dostęp do plików i ich współdzielenie ale również backup folderów na komputerze w tym pulpitu, to z kolei ułatwia użytkownikowi przywrócenie swoich plików w przypadku zmiany sprzętu lub jego zagubienia.

Nowoczesna usługi Microsoft to o wiele więcej niż tutaj przedstawiliśmy !

Skontaktuj się z nami i poznaj pełne możliwości nowoczesnego środowiska chmurowego !

Kontakt

(+48) 662-354-504

Bielsko-Biała, ul. Powstańców Śląskich 6/203

Od poniedziałku do piątku: 8:00 – 16:00

Śledź nas

Na mediach społecznościowych