Microsoft 365 dla rodziny

Pakiet office to dziś nieodłączne oprogramowanie dla każdego właściciela domowego komputera stacjonarnego lub laptopa.

Oprograwmonie z którego korzystamy nie tylko w pracy ale również w życiu prywantym a najmłodsi za jego pomocą stworzą dokumenty oraz prezentacje na zadanie domowe.

Większe możliwości dla Ciebie i Twojej rodziny

Bezpłatny dostęp do funkcji limitu czasu spędzanego przed ekranem i filtrów do witryn sieci Web i gier pomoże Twoim dzieciom bezpiecznie korzystać z Internetu i bawić się online. Subskrypcja Microsoft 365 Family pozwoli Ci stać się lepszym kierowcą dzięki raportom z jazdy; możesz też otrzymywać powiadomienia o przybyciu najbliższych na miejsce lub ich wyjeździe. Microsoft Family Safety pozwala Ci lepiej chronić swoich najbliższych zarówno w przestrzeni cyfrowej, jak i fizycznej.

Zrealizuj swoje najlepsze pomysły

Pisz i prowadź prezentacje profesjonalnie, korzystając z funkcji pisania i edytowania w programie Word oraz sugestii dotyczących układu i porad w programie PowerPoint. Każda aplikacja zapewni Ci dostęp do inteligentnych funkcji pomocy i zawartości premium ułatwiającej pracę twórczą. Możesz wybierać spośród tysięcy zdjęć stockowych, ikon i czcionek, które urozmaicą i wzbogacą efekty Twojej pracy

Ochrona ważnych informacji

Otwieraj swoje zdjęcia i pliki oraz twórz ich kopie zapasowe dzięki 1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze OneDrive. Najważniejsze pliki umieść w bezpiecznym folderze Magazyn osobisty, do którego dostęp jest chroniony dwuetapową weryfikacją tożsamości. OneDrive ma także wbudowane funkcje wykrywania oprogramowania wymuszającego okup i odzyskiwania danych, dzięki czemu wszystkie pliki są chronione przed atakami cyfrowymi2.

Kontakt

(+48) 662-354-504

Bielsko-Biała, ul. Powstańców Śląskich 6/203

Od poniedziałku do piątku: 8:00 – 16:00

Śledź nas

Na mediach społecznościowych